wybierz język

ENERGY LINE
Ładowarki sieciowe i indukcyjne

Indukcyjne i klasyczne ładowarki sieciowe z wbudowanym lub odpinanym kablem. Są wyposażone w różne złącza, dzięki którym naładujesz każdy smartfon lub tablet. Szereg zabezpieczeń oraz certyfikaty akredytowanych laboratoriów sprawiają, że ładowarki są bezpieczne w użyciu, a wsparcie dla technologii Power Delivery pozwala na szybsze ładowanie urządzeń.

Ładowarka indukcyjna
TFK-WC-109 10W

Nowoczesna ładowarka indukcyjna z funkcją szybkiego ładowania, obsługuje urządzenia ze standardem WPC QI. Antypoślizgowe elementy na podstawce oraz w miejscu ładowania stabilizują urządzenie, a dwie diody wskazują poziom naładowania. W zestawie kabel Micro USB, który umożliwia podłączenie ładowarki do zasilania.

Prąd wyjściowy: 2A (max)
Moc wyjściowa: 10W
Wymiary: 70 x 94 x 133 mm

Szybka ładowarka
do iPhone 18W

Ładowarka z funkcją szybkiego ładowania PD oraz QC 3.0/4.0. Pozwala na błyskawiczne uzupełnienie energii. Jest wykonana z wysokiej jakości komponentów które w połączenia z szeregiem zabezpieczeń pozwalają na długie i bezpieczne użytkowanie. Certyfikowana w akredytowanych laboratoriach. W zestawie z odpinanym kablem USB C-Lightning.

Prąd wyjściowy: 3A
Moc wyjściowa: 18W
Złącze: USB C
Obsługiwane standardy ładowania: Power Delivery, Quick Charge 3.0/4.0

Ładowarka sieciowa Blue Star z odpinanym kablem

Ładowarka ze standardowym wejściem USB oraz odpinanym kablem o różnych złączach, który umożliwia ładowanie i transfer danych. W ofercie modele o prądzie wyjściowym 1A/2A.

Prąd wyjściowy: 1A/2A
Moc wyjściowa: 5W/10W
Złącze: USB
Kabel: Micro USB, USB C lub Lightning
Długość kabla: 113 cm

Ładowarka sieciowa
Blue Star

Uniwersalna ładowarka z kablem Micro USB, który umożliwia ładowanie i transfer danych. Posiada pełną zgodność z normami CE i LVD, a specjalny układ zabezpiecza przed przegrzaniem i skokami napięcia. W ofercie modele o prądzie wyjściowym 1A/2A.

Prąd wyjściowy: 1A/2A
Moc wyjściowa: 5W/10W
Kabel: Micro USB
Długość kabla: 113 cm

Ładowarka sieciowa Blue Star Lite z odpinanym kablem

Budżetowa ładowarka ze standardowym wejściem USB oraz odpinanym kablem o różnych złączach, który umożliwia ładowanie i transfer danych. W ofercie modele o prądzie wyjściowym 1A/2A.

Prąd wyjściowy: 1A/2A
Moc wyjściowa: 5W/10W
Złącze: USB
Kabel: Micro USB, USB C lub Lightning
Długość kabla: 113 cm

Ładowarka sieciowa
Blue Star Lite

Budżetowa uniwersalna ładowarka z kablem Micro USB, który umożliwia ładowanie i transfer danych. Posiada pełną zgodność z normami CE i LVD, a specjalny układ zabezpiecza przed przegrzaniem i skokami napięcia. W ofercie modele o prądzie wyjściowym 1A/2A.

Moc: 1A/2A
Warianty: Micro USB

ENERGY LINE
Kable do szybkiego ładowania

Wysokiej jakości kable do ładowania i transferu danych. Wspierają technologie szybkiego ładowania Power Delivery i Quick Charge, dzięki którym urządzenia ładowanie są szybko i bezpiecznie. Akredytowane w certyfikowanych laboratoriach

Kabel Blue Star
USB C - Lightning

Umożliwia ładowanie w technologii Power Delivery, co sprawia że urządzenia ładowanie są zdecydowanie szybciej niż standardowo. Umożliwia także synchronizację danych.

Długość: 1,2 m
Złącze: USB C - Lightning

Kabel do szybkiego ładowania Blue Star Lite

Budżetowe kable do szybkiego ładowania, wspierają technologię Quick Charge. Umożliwiają także synchronizację danych. Dostępne trzy wersje złącz.

Długość: 1,2 m
Złącze USB: Micro USB, USB C lub Lightning

ENERGY LINE
Baterie

Bateria to serce Twojego telefonu- jej jakość bezpośrednio przekłada się na komfort Twojej pracy. Baterie Blue Star są wykonane ze starannie dobranych, dobrych jakościowo ogniw, zapewniając długą i stabilną pracę telefonu. Ponieważ nie posiadają efektu pamięci, nie wymagają formatowania.

Baterie Blue Star Premium

Wysokiej jakości odpowiedniki oryginalnych baterii. Wyposażone są w specjalne układy zabezpieczające, które są odpowiedzialne za ochronę przed przeładowaniem i przegrzaniem baterii. Baterie zostały wykonane przy użyciu najnowszych technologii uwzględniających spawanie laserowe i precyzyjną automatykę. Zautomatyzowany proces produkcji i zastosowanie wysokiej jakości komponentów gwarantują znacznie dłuższą żywotność baterii.