wybierz język

Protection Line
Szkła hartowane

Koniec z rysami, pęknięciami i kosztowną wymianą wyświetlacza - zabezpiecz swój telefon przed uszkodzeniem z naszymi szkłami hartowanymi.

Szkła hartowane Blue Star są wyjątkowo proste w montażu i nie wpływają na właściwości dotykowe telefonu. Doskonale przedłużają żywotność ekranu, pozwalając cieszyć się doskonałym wyświetlaczem przez długi czas.

Szkło hartowane Blue Star UV 3D

Innowacyjne szkło hartowane montowane za pomocą kleju UV. Doskonale przylega do całego ekranu zapewniając przy tym idealną przejrzystość wyświetlacza. W zestawie znajduje się lampa UV. Dostępne na topowe modele smartfonów.

Klej: Na całej powierzchni
Grubość: 0,3 mm
Wygląd: Transparentne

Szkło hartowane Blue Star 5D

Szkło typu “case friendly” - nie tylko chroni ekran, ale dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu umożliwia założenie etui ochronnego. Klej na całej powierzchni sprawia, że szkło świetnie przylega do ekranu, jednocześnie zapewniając płynne działanie smartfona.

Klej: Na całej powierzchni
Grubość: 0,3 mm
Wygląd: Transparentne z białą lub czarną ramką

Szkło hartowane Blue Star

Standardowe szkło hartowane, które posiada klej na całej powierzchni. Dzięki oleofobowej powłoce, odciski palców nie są tak widoczne, a zaokrąglone brzegi niwelują ryzyko zranienia. Dostępne na wiele modeli telefonów.

Klej: Na całej powierzchni
Grubość: 0,3 mm
Wygląd: Transpb czarną ramką