wybierz język

MARKABLUE STAR

Blue Star to ceniona przez klientów linia stylowych akcesoriów wysokiej jakości. Szeroka oferta dostępnych produktów pozwala Ci cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Twórcą akcesoriów marki Blue Star w Polsce i Europie jest Partner Tele.com - jeden z największych polskich dystrybutorów w branży GSM.

TYSIĄCE
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Doświadczenie zdobyte przez prawie 20 lat obecności marki na rynku pozwoliło nam stworzyć linię wyjątkowych akcesoriów GSM odpowiadających na aktualne potrzeby rynku.

Marka Blue Star to synonim wysokiej jakości akcesoriów GSM, które pozwalają cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi milionom użytkowników.

TECHNOLOGIA
NA CO DZIEŃ

Akcesoria Blue Star dbają o Twój telefon, minimalizując ryzyko uszkodzeń, o które nietrudno w codziennym życiu. Nie martw się o sprzęt i ciesz się nowoczesnymi technologiami z akcesoriami Blue Star.

DOSTĘPNOŚĆ
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Akcesoria marki Blue Star dostępne są w tysiącach punktów dystrybucji w całej Polsce i Europie - znajdziesz nas w najlepszych galeriach i głównych pasażach handlowych największych miast.